+380 (93) 751 74 14+380 (95) 428 98 83+380 (97) 663 44 56

BAS Малий бізнес

Illustration

BAS Малий бізнес 

10 800 грн 21 600 грн - 5 користувачів

Програма "BAS Малий бізнес" - ваш надійний партнер у світі підприємництва, який відкриває безмежні можливості для розвитку вашого малого бізнесу. Ця інноваційна бухгалтерська програма створена з метою спростити управління вашою компанією, забезпечити ефективну організацію бізнес процесів та збільшити її прибутковість.
BAS Малий бізнес містить в собі все саме необхідне для оперативного обліку, контролю, аналізу та планування. Можна використовувати як самостійне рішення якщо нема потреби в бухгалтерському обліку (для ФОП) або спільно з BAS Бухгалтерія, користуючись вивантаженням даних в це прикладне рішення. 
Функціонал прогами дозволяє вести:● Банківські і касові операції, платіжний календар;● Замовлення клієнтів, торгові операції, розрахунки з контрагентами;● Складський облік, формування та забезпечення потреб, резервування;● Планування та облік виробництва, виконання робіт, надання послуг;● Облік майна та капіталу;● Доходи та витрати, прибутки та збитки. Формування Управлінського балансу, аналіз фінансових результатів; ● Регламентована звітність для ФОП і т.д.
Можливості роздрібної торгівлі можна розширити за рахунок інтеграції з BAS Роздрібна торгівля.
Обирайте BAS Малий бізнес, щоб забезпечити стабільний ріст та успіх вашої компанії.