+380 (93) 751 74 14+380 (95) 428 98 83+380 (97) 663 44 56

Спеціалісти Evsesvit

Illustration

Катерина Семенова

15 років досвіду автоматизації процесів і впровадження обліку. 

За фахом менеджер-економіст. Має багаторічний досвід роботи в приватних компаніях на різних посадах (приймання замовлень і обслуговування клієнтів, контроль залишків на складі і замовлення у постачальників, керування відділами закупівельної, складської і транспортної логістики, керування комерційним департаментом). 
Завдяки цьому дуже добре розуміє внутрішні бізнес-процеси, яким чином відбувається взаємодія і де саме можуть виникати «вузькі» місця.
З 2011 року займається автоматизацію процесів і впровадженням обліку з використанням різноманітних облікових систем. За звичай в зоні відповідальності Катерини знаходиться керування проектом в цілому і робота з замовниками по задачах впровадження управлінського обліку.

Паланський Сергій_Evsesvit

Сергій Паланський

15 років досвіду автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, розрахунку заробітної плати.

Освіта – вища економічна, облік і аудит (КНЕУ).
Має сертифікати рівнів Професіонал:- на знання основних механізмів платформ рішень, рекомендованих ГО "Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ);- на знання можливостей та особливостей застосування торгових рішень в програмах автоматизації бізнесу;- на знання можливостей та особливостей застосування бухгалтерських рішень в програмах автоматизації бізнесу;- на знання можливостей та особливостей застосування зарплатних рішень в програмах автоматизації бізнесу;- на знання можливостей та особливостей застосування прикладного рішення «Управління невеликою фірмою»;
Спеціаліст:- з впровадження прикладного рішення Бухгалтерія;- з впровадження підсистем розрахунку зарплати і управління персоналом;
Головний напрям при роботі з клієнтами - допомога в роботі з зарплатними та бухгалтерськими блоками систем автоматизації обліку:● навчання;● консультації;● впровадження прикладних рішень програм BAS;● їх адаптація під потреби замовника.

Illustration

Андрій Гіржев 

20 років досвіду з ведення бухгалтерського обліку.

За освітою бухгалтер, економіст. Має знання, сертифікати та досвіт обліку за міжнародними стандартами IFRS – International Financial Reporting Standards. IAS – Presentation of Financial Statements.
Головним направленням при роботі з клієнтами є:● допомога в вирішення питань бухгалтерського та податкового обліку; ● Перевірка, навчання та надання рекомендації для уникнення помилок при використані програмного забезпечення.
Андрій завжди готовий використати весь наявний досвід для вирішення всіх питань клієнтів не залежно від сфери вашої діяльності.

Illustration

Олексій Козаченко 

9 років програмування на платформі BAF (Business Automation Framework).

Cпеціалізується на програмуванні на платформі BAF. Глибоко вивчив тонкощі і особливості цієї платформи. BAF - це основний інструмент, що дозволяє Олексію створювати потужні та ефективні програмні рішення для різних бізнес-задач. Спеціалізація Олексія включає автоматизацію бізнес-процесів, розробку управлінських звітів, інтеграцію з іншими системами та багато іншого. Олексій прагне до постійного вдосконалення своїх навичок, стежачи за останніми тенденціями та інноваціями у світі програмного забезпечення.
Олексій готовий реалізувати ваші бізнес-ідеї за допомогою платформи BAF, взятися за проект будь-якої складності та перетворити ваше завдання на успішне програмне рішення.