+380 (93) 751 74 14+380 (95) 428 98 83+380 (97) 663 44 56

BAS Роздрібна торгівля

BAS Бухгалтерія. ПРОФ

BAS Роздрібна торгівля

8 400 грн

Програма BAS Роздрібна Торгівля - це інноваційний і надійний інструмент для ефективного управління торговельними процесами вашого бізнесу. 
Це широко-функціональний фронт-офіс для окремого магазину чи торгової мережі. Дане рішення дозволяє автоматизувати облік операцій роздрібної торгівлі:
● Облік руху товарів (замовлення і надходження від постачальника, замовлення та переміщення між складами і магазинами, реалізація в роздріб та мілким оптом, інвентаризація, оприбуткування, списання);● Встановлення роздрібних цін, управління знижками;● Робоче місце касира – його інтерфейс адаптований під дисплеї невеликого розміру та програмну клавіатуру;● Робота з торговим обладнанням (фіскальні реєстратори, сканери штрих-коду, ТСД, принтери етикеток і чеків, дисплеї покупців, зчитувачі магнітних карт, тощо)● Реєстрація робочого часу співробітників магазину, реєстрація продажів в розрізі продавців; ● Аналітичні звіти;
Може використовуватися в якості касової програми. В програмі реалізований обмін даними між розподіленими інформаційними базами.
Для комплексного вирішення задач зручно використовувати спільно з BAS Управління торгівлею або BAS Бухгалтерією.
Не гайте часу і ресурсів на застарілі методи управління торговельним процесом. Оберіть BAS Роздрібна Торгівля для вашого бізнесу і отримайте найкращий інструмент для досягнення успіху!