+380 (93) 751 74 14+380 (95) 428 98 83+380 (97) 663 44 56

BAS Зарплата та Управління Персоналом

BAS Зарплата тауправління персоналом

BAS Зарплата та управління персоналом

10 800 грн 

Запрошуємо вас в світ інновацій та ефективного управління персоналом з програмою BAS Зарплата та Управління Персоналом! 
BAS ЗУП - це повноцінний помічник у справах кадрового обліку та фінансового управління. Завдяки сучасним технологіям та зручному інтерфейсу, вона забезпечує швидке та точне розрахування зарплати, ефективний контроль за відпустками та відрахуваннями, а також оптимізацію всіх процесів управління персоналом.
Програма чудово підійде для служб управління персоналом та розрахунку зарплати. Може застосовуватися як самостійне рішення або в комплексі з «BAS Бухгалтерія. ПРОФ» (вивантаженняданих про нараховану та виплачену ЗП з ЗУП до Бухгалтерії). 
BAS ЗУП дозволяє вирішити такі завдання:● Розрахунок заробітної плати;● Обчислення податків і внесків з фонду оплати праці;● Облік робочого часу;● Облік кадрів та аналіз кадрового складу;● Управління розрахунками з персоналом;● Відображення заробітної плати, утримань та податків в бухгалтерському обліку (для подальшого перенесення цих данних до бухгалтерської програми).
В програмі підтримується розрахунок заробітної плати для штатних працівників, сумісників, працюючих за договорами ЦПХ, гіг-контрактами, іншими формами працевлаштування. Окрім розрахунку нарахувань згідно схеми мотивації (оклади, погодинні чи позмінні ставки тощо)підтримується розрахунок оплат по середньому (відпустки, лікарняні, відрядження), індексації зарплати
Для обліку робочого часу використовуються різні варіанти графіків роботи, облік понаднормової роботи, нічних та вечірніх годин. Є облік днів зароблених/використаних днів відпусток, формування тавикористання резерву відпусток.
Ви зможете легко створювати звіти, аналізувати дані та приймати обґрунтовані рішення для підвищення ефективності вашого бізнесу.
Команда професіоналів компанії Evsesvit готова надати вам повну підтримку на кожному етапі використання програми BAS Зарплата та Управління Персоналом. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і гарантуємо високу якість послуг.
Обирайте надійного партнера у сфері управління персоналом та фінансами. Обирайте BAS ЗУП для вашого бізнесу!