+380 (93) 751 74 14+380 (95) 428 98 83+380 (97) 663 44 56

BAS Управління торгівлею

BAS Бухгалтерія. ПРОФ

BAS Управління торгівлею

10 800 грн

Звітність, точність, ефективність – це основні складові успішного управління торгівлею. І саме для досягнення цих цілей створена бухгалтерська програма BAS Управління торгівлею - інтегрована система, яка надає комплексний підхід до автоматизації управління торгівельними операціями. Вона поєднує в собі передові технології з легкістю використання та розумінням потреб сучасного бізнесу.
BAS УТ – покликаний автоматизувати оперативний облік та підвищити ефективність роботи відділів закупівель, продажів, складу та доставки. Може використовуватися як самостійне рішення, або спільно з "BAS Роздрібна торгівля" та "BAS Бухгалтерія". 
Цей продукт допоможе вирішити такі завдання:● Планування та аналіз продажів, закупівель, збирання/розбирання;● Ефективне керування номенклатурним складом - використання Серій номенклатури, Характеристик, Упаковок.● Управління складськими запасами – їх облік (в складах, приміщеннях, комірках), резервування, купівля та продаж. Механізм формування та забезпечення потреб.● Управління відносинами з покупцями та постачальниками – використання оферт (загальні та індивідуальні), сегментація клієнтів;● Використання Замовлень та аналіз їх виконання;● Управління грошовими коштами компанії (платіжний календар, заявки на витрачання коштів);● Реалізація цінової політики (різні типи цін, акції, знижки, бонусні програми)● Інтеграція з торговим обладнанням (ТСД, сканери, фіскальні реєстратори тощо).
Програма має широкий та гнучкий функціонал. Велика кількість звітів допоможе отримати інформацію на будь-яку потребу. 
Для контролю фінансових результатів діяльності передбачені звіти Управлінський баланс та Звіт про фінансові результати.
Розвивайтесь успішно та ефективно з програмою BAS Управління торгівлею, яка стане надійним партнером у досягненні ваших цілей та оптимізації процесів управління торгівлею.