+380 (93) 751 74 14+380 (95) 428 98 83+380 (97) 663 44 56

BAS КУП

BAS Комплексне управління підприємством, BAS КУП

BAS Комплексне управління підприємством

64 800 грн

Завдяки програмі BAS Комплексне управління підприємством ваш бізнес отримає потужний інструмент для ефективного керування усіма аспектами його діяльності. Програма забезпечить вам повний контроль над фінансами, виробництвом, складськими запасами, персоналом та іншими важливими процесами.
Це рішення увібрало в себе весь функціонал конфігурацій BAS Управління торгівлею, BAS Роздрібна торгівля, BAS Зарплата та управління персоналом
В поєднанні з власним функціоналом воно дозволяє створити єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства:
● Управління операційною діяльністю;● Система планування;● Бюджетування;● Казначейство;● Регламентований облік;● Кадри та розрахунок зарплати;● Управління виробництвом;● Управління витратами й розрахунок собівартості;● Управління закупівлями;● Управління складом і запасами.
Обирайте програму BAS Комплексне управління підприємством, щоб оптимізувати роботу вашого бізнесу та досягти нових вершин успіху!
Більш детально про те, на що варто звернути увагу при намірі придбати BAS КУП, ми говоримо в нашій статті «Кому підійде BAS КУП?»